Letná slávnosť 2017

08.06.2017 | 18:00
09.06.2017 | 00:00
07.06.2017
Zámok Kittsee
Poplatok pre členov: 0.00 €
Poplatok pre nečlenov: 0.00 €

Popis

V krásnych priestoroch zámku Kittsee sa uskutočnila letná slávnosť Slovensko-rakúskej obchodnej komory za účasti viac ako 500 účastníkov -  členov, diplomatov a čestných hostí. Letná slávnosť Slovensko-rakúskej obchodnej komory je slávnostné spoločenské podujatie, ktoré uzatvára kalendár podujatí komory prvého polroka.
 
Po privítaní  a otvorení večera prezidentkou komory Ing. Máriou Berithovou sa hosťom prihovorila zástupkyňa jubilejného partnera BMB Leitner pani Anna Fábryová a zástupcovia generálnych partnerov: pán Dr. Wilfried Serles (IB Grant Thornton Consulting, k.s.), pán MA. René Stranz (Gebrüder Weiss, s.r.o).
 
Slávnosť pod mottom „Blue Moonlight Night“ sprevádzali moderátorka Alenka Heribanová, hudobný program speváčky Jany Dekankovej z Fats Jazz Band, talentovaný pianista ako aj pôsobivá tanečná show skupiny Axel Artist Dance Company.
 
V priestoroch zámku a zámockej záhrady mohli hostia obdivovať výstavu diel Noémi Kolčákovej-Szákallovej, akad. sochárky Jany Černej-Korkošovej, akad. mal. Vladimíra Petríka a zaujímavých módnych kúskov z dielne ROZBORA COUTURE.

Naši hostia mohli počas celého večera nahliadnuť do svojej budúcnosti za pomoci veštice Lenky Rebrovej.
Na sklonku večera prebehlo vyhodnotenie Best Dressed Lady and Gentleman Competition, po ktorom nasledovalo hudobné vystúpenie BL Gospel pod vedením p. Klačanského.
Vďaka početným darčekom do tomboly sa nám tento rok podarilo pre detský domov Macejko prostredníctvom tomboly vyzbierať 1210,- Euro, ktoré podporia zmysluplné aktivity detí v detskom domove kúpou nových bicyklov. Počas večera si hostia mali možnosť prezrieť kresby detí z detského domova Macejko na tému Blue Moonlight Night.
 
O gurmánsky zážitok počas celého večera sa postaral náš člen spoločnosť Sharkam (http://www.sharkam.sk), ktorý bol zároveň spoluorganizátorom tohtoročnej slávnosti.  O príjemný večer sa postarali aj slovenskí a rakúski vinári ochutnávkami svojich vín: Weingut Stefan Ott (http://www.weingut-ott.at), Weingut Pimpel (http://www.pimpel.com), Weingut Pimpel (http://www.pimpel.com), Weingut Norbert Bauer (http://www.bauer-wein.com), M¬ünzenrieder (http://www.muenzenrieder.at), Vinárstvo Bognár (http://www.vinobognar.sk/), Vinárstvo Bažalík (https://www.facebook.com/vinarstvomichalbazalik), Vinárstvo Lahofer (https://www.lahofer.sk). Tento rok sa k vinárom pridala aj spoločnosť Euro-Brew zaoberajúca sa výrobou piva (http://www.eurobrew.sk) a spoločnosť St.Nicolaus Trade (http://stn-trade.sk). O nealkoholické osvieženie sa postarali: Herbert sirupy, chutná káva od spoločnosti Dallmayr a minerálne vody od Gasteiner.
 
Naša vďaka patrí všetkým 38 partnerom letnej slávnosti, ktorí svojím partnerstvom prispeli k realizácii tohto stále väčšieho a obľúbeného podujatia. Veríme, že ste s nami strávili príjemný večer v prostredí zámku Kittsee a veríme, že Vás budeme môcť opäť privítať o rok.


Ďaľšie fotografie na stiahnutie nájdete TU

Fotogaléria