Letná slávnosť 2018

07.06.2018 | 18:00
25.05.2018
Kaštieľ Budmerice
Poplatok pre členov: 80.00 €
Poplatok pre nečlenov: 130.00 €

Popis

V krásnych priestoroch kaštieľa Budmerice sa uskutočnila Letná slávnosť Slovensko-rakúskej obchodnej komory za účasti viac ako 500 účastníkov -  členov, diplomatov a čestných hostí. Letná slávnosť Slovensko-rakúskej obchodnej komory je slávnostné spoločenské podujatie, ktoré uzatvára kalendár podujatí komory prvého polroka.

Po privítaní  a otvorení večera prezidentkou komory Ing. Máriou Berithovou sa hosťom prihovorili  zástupcovia  generálnych partnerov: pán MA. René Stranz, Gebrüder Weiss, s.r.o; pán  Peter Jaroš, riaditeľ oddelenia Auditu spoločnosti Deloitte; Ing. Silvia Hallová za spoločnosť Grant Thornton a zástupca dlhoročného partnera Juraj Klepáč, Sales director firmy Motor-Car.

Slávnosť pod mottom „Kulinárska cesta svetom“ sprevádzali moderátorka Alena Heribanová, hudobná skupina  Susie Haas Band, talentovaní umelci z Leca production, tanečníci z SK & Wien a nadaná akrobatka Fly Sui.

V priestoroch kaštieľa a záhrady mohli hostia obdivovať výstavu diel Fanka JalšovskéhoNoémi Kolčákovej-Szákallovej, Adama Čierneho, umeleckej dvojice Valérie Lukáčovej a Laca Čierneho,  rakúskych umelcov združených pod ArtWork a jedinečných mandál z dielne Ľubomíra Slejzáka.

Počas večera prebehlo vyhodnotenie Best Dressed Lady and Gentleman Competition a súťaž o šperk značky Alo Diamonds

O gurmánsky zážitok počas celého večera sa postaral náš člen spoločnosť Sharkam VIP Catering (http://www.sharkam.sk), ktorý bol zároveň spoluorganizátorom tohtoročnej slávnosti.  O príjemný večer sa postarali aj slovenskí a rakúski vinári ochutnávkami svojich vín: THEBENER - (https://www.devinsky-ribezlak.sk/), Weingut Stefan Ott (http://www.weingut-ott.com/de/index.php), Weingut Norbert Bauer (http://www.bauer-wein.com), Weingut PMC Münzenrieder (http://www.muenzenrieder.at), Vinárstvo Bognár (http://www.vinobognar.sk/), VINKOR (http://www.vinkor.sk/), vinári Malokarpatskej vínnej cesty, vrátane MODRAN KLIMKO WINE (https://www.mvc.sk/sk/home) a Miška Valentová ( https://nichewine.eu/sk/). Tento rok sa k vinárom pridala aj spoločnosť Ritonka  zaoberajúca sa výrobou tekvicového piva a čokolády (https://www.ritonka.com/ ) a spoločnosť Alcohol Killer  (https://www.alcoholkiller.com/sk/). Hostia mali možnosť ochutnať domáce výrobky nie len  z tekvicových semiačok od pani Renate Eder (http://www.renateeder.at/) ale mohli si aj  zamaškrtiť na belgických pralinkách od Lucasa Decraenea (https://belgicatessen.com/).  O nealkoholické osvieženie sa postarali minerálne vody od Gasteiner a chutná káva od spoločnosti Dallmayr.  


Naša vďaka patrí všetkým 33 partnerom letnej slávnosti, ktorí svojím partnerstvom prispeli k realizácii tohto stále väčšieho a obľúbeného podujatia. Veríme, že ste s nami strávili príjemný večer v prostredí kaštieľa Budmerice a veríme, že Vás budeme môcť opäť privítať o rok.Fotogaléria

Partneri podujatia

Dokumenty na stiahnutie