Detail člena komory

K+K Hotels GmbH

Adresa Kirchberggasse 6, 1070 Wien AT
Odvetvie Cestovné kancelárie, turizmus, kúpele, hoteliérstvo
Kontaktná osoba Michaela Gschiel, Cluster Sales Manager
Telefón +43 664 425 1800
Fax +43-1-521-23-70
E-mail michaela.gschiel@kkhotels.com
Web www.kkhotels.com

K+K Hotel Maria Theresia
Príjemný hotel K+K Hotel Maria Theresia sa nachádza v centre Viedne, v tesnej blízkosti múzeí. Charakteristikou hotela je vkusné vybavenie, elegantné prostredie a individuálny servis. Nezabudnuteľnosť Vášho pobytu v hoteli K+K Hotel Maria Theresia garantuje jeho výnimočné vybavenie a príjemná atmosféra.
Hotel K+K Hotel Maria Theresia je vhodným miestom na usporadúvanie kongresov a konferencii práve pre jeho ideálnu polohu, vkusný, elegantný dizajn a moderné vybavenie.

K+K Palais Hotel
Pamiatkármi chránený mestský palác z doby cisára Františka Jozefa sprostredkúva svojim návštevníkom závan histórie a niekdajšieho viedenského šarmu. Imperiálna architektúra stojí v kontraste s elegantným, moderným vnútorným vybavením. Kto sem zavítal raz, určite rád znova navštívi tento okúzľujúci hotel v blízkosti viedenského Dómu Svätého Štefana.
Vaše rozhodnutie, ubytovať sa v hoteli K+K Palais, určite ovplyvní práve jeho ideálna poloha - v centre prvého obvodu. Na dosah máte známe pamätihodnosti, divadlá a nákupné bulváry. Dóm Svätého Štefana - Stephansdom, najznámejšia charakteristika Viedne, je vzdialený len niekoľko minút pešou chôdzou. Za atrakciami mesta, ležiacimi mimo centra, ako sú napríklad miestne podniky „Heurigen-Lokale“, sa ľahko a rýchlo dostanete metrom.