Sports Day 2019

14.09.2019 | 08:30
14.09.2019 | 14:00
10.09.2019
X-bionic SPHERE a.s. Dubová 33 /A, Šamorín
Poplatok pre členov: 0.00 €
Poplatok pre nečlenov: 0.00 €

Popis

Milí členovia a priatelia Slovensko–rakúskej obchodnej komory,


Chamber of Chambers je nefomálne združenie zahraničných obchodných komôr na Slovensku (Francúzsko, Holandsko, Španielsko, Rakúsko, Švédsko, Taliansko, Veľká Británia, Nemecko, USA). 

Srdečne Vás pozývame na tradičný Športový deň, pri ktorom si môžete zmerať svoje sily v športových súťažiach s členmi ostatných komôr.


Svoje družstvo môžete zostaviť v nasledujúcich disciplínach:

    futbal (6 hráčov – zápisné 170 €)

    volejbal na umelom povrchu (6 hráčov – zápisné 70 €)

    beh na 400m (1bežec – zápisné 20 €)

    štafetový beh (4 x 400m– zápisné 30 €)


Tento rok ponúkame našim členským spoločnostiam, ktorých zástupcovia sa aktívne zúčastnia športového dňa, možnosť stať sa partnerom reprezentácie Slovensko–rakúskej obchodnej komory, čo znamená bezplatné umiestnenie loga spoločnosti na dresoch (tričkách) našich športovcov.

Vašu firmu môžete prezentovať prostredníctvom sponzorstva, formou vecných darov do tomboly, alebo prispením do občerstvenia pre účastníkov športového dňa. 


Pripravili sme pre Vás sprievodný program jogu (Katalin Zold - Ayurvedic Yoga Therapist & Yoga Instructor) a detský kútik. 

Okrem športovej činnosti sa Vám otvára možnosť stretnúť aj členov ostatných obchodných komôr a popri športovom vyžití nadviazať nové kontakty.

Treba si priniesť športového ducha, dobrú náladu a chuť vyhrať 


Fotogaléria

Partneri podujatia